Ziedojumi

Pēdas… No mūsu dzīves gājuma uz Zemes aiz katra paliek pēdas

Katram cilvēkam pienāk brīdis, kad viņš apstājas savā ikdienas skrējienā un aizdomājas. Kāda tam visam jēga? Kāpēc es dzīvoju? Kas ir dzīve? Kas paliks aiz manis, kad manis te vairs nebūs? Cilvēks tajā brīdī ir pieskāries mūžībai. Cilvēks sāk vērtēt savu devumu ģimenei, sabiedrībai, Zemei.

Pēdas! Vecumam nav nozīmes, tas saistīts ar Gara briedumu.

Kad Atis Bušs pastāstīja savu sapni uz dzimtas zemes izveidot kaut ko tādu, kas dotu labumu visai sabiedrībai, aizrāvās elpa. Tas sakrita ar mūsu un daudzu citu cilvēku sapni, izveidot apmetnes vietu, kur cilvēks var sakārtot sevi. Ne tādu vietu, kas nes peļņu, bet vietu, kur  var veldzēt Dvēseli un Garu.

Mēs sākam no nulles, un katrs iegulda, cik var atļauties:
1. Atis Bušs no dzimtas zemes ziedo 5,99 ha;
2. Natālija Bukovska veic vietas apsekošanu un gatavo ainavas skici;
3. Talkas dalībnieki ziedo savu laiku un darbu;
4. Anonīmie ziedotāji dalās savās idejās, iepazīstas ar vietu, meklē iespējas līdzekļu piesaistīšanai.

Fonds „Zeme.Cilvēks.Stari” ir kā kopradīšanas vieta, kur katrs ir ne tikai nesavtīgs ziedotājs, bet arī nāk ar savām idejām un darbiem, ir šīs vietas radītājs!!!

Jau tagad visiem dalībniekiem notiek spēcīga personības transformācija. Izmainās vietas enerģētika. Mēs gūstam milzīgu gandarījumu un prieku no kopīgā darba. Tā ir jauna pieredze par to, kas notiek ar cilvēku brīdī, kad viņš attiecībā pret Zemi ir kļuvis devējs, nevis ņēmējs.

Mēs apzināti veidojam PĒDAS, kas paliks Latvijas sabiedrības īpašumā, mēs veidojam šīs vietas vēsturi un nākotni. Jūs katrs varat kļūt par vienu no mums.

Ziedojumu saraksts

Advertisements